Pozývam na slovenský krst knihy 20.11.2019 do Nitry

Milí priatelia i nitrianski rodáci! S veľkou radosťou Vás pozývam na slovenský krst mojej ešte stále čerstvej knihy Zlato sa čistí ohňom.

V týchto dňoch ma ešte čaká veľa organizačných povinností nielen okolo prípravy tejto udalosti, ale už teraz sa na Vás všetkých teším! Dúfam, že tam spoznám ďalších skvelých ľudí tak ako na predchádzajúcich podujatiach.

Dnes ešte nevyzradím, aký program Vás čaká… Načrtnem len toľko, že hudobným hosťom bude v Nitre dobre známa a obľúbená latino speváčka Dominika Titková, ktorá zaspieva niekoľko piesní za doprovodu tanečníkov z Akadémie tanca.

Prípravné stretnutie s latino speváčkou Dominikou Titkovou v nitrianskom kníhkupectve bolo veľmi podnetné a príjemné… a moja kniha nás vítala rovno pri vchode! Skvelý začiatok spolupráce! (foto: archív autorky)

Počas krstu si budete samozrejme môcť knihu na mieste zakúpiť za zvýhodnenú cenu. Na záver okrem autogramiády hostí čaká aj sladké prekvapenietakže určite ostaňte až dokonca!! 😉

Ohlasy prvých čitateľov sú zatiaľ veľmi pozitívne, za čo som úprimne vďačná. Dúfam, že aj Vám ostatným kniha prinesie nielen pohodu pri čítaní, ale aj niečo trvalé do života. To si želám zo všetkého najviac! VOPRED ĎAKUJEM všetkým, čo si nájdu čas!