Korona vírus v Španielsku – 60. dní nie celkom nič nerobenia

💥15. marca sa začalo šialenstvo s názvom korona a žiaľ ešte stále úplne neskončilo. Aj keď sme sa presunuli do fázy I., ktorá už ponúka viac ako len zostať doma a nevedieť čo s nami bude, predsa len času na kreatívnu tvorbu je stále dosť .

💥Vždy ma bavilo vytvoriť zo starého nové. Dať druhý dych veciam, ktoré by sa možno inak vyhodili alebo dokonca znečistili našu planétu. Jedným z mojich hobby je renovácia staršieho nábytku. Tu v Španielsku sa môžem vyžiť, lebo staré vily sa pravidelne obnovujú a keďže mojou hlavnou činnosťou sú reality ľahšie sa dostanem aj k pekným, starším kúskom.

💥Osud komody viď dole by bol spečatený, mal putovať do odpadu. Bola plná červotoču, ktorý sa mi podarilo pár týždňov pred maľbou vykynožiť, drevo som vyšmirgľovala, ošetrila špeciálnym olejom a výsledok je podľa mňa veľmi uspokojivý čo poviete?

💥Teraz mi robí radosť vo svojom home office a konečne mám vhodnejšie miesto pre kvety, knihy a obrazy, ale možno aj nejaké šanóny, ktoré poukladám dovnútra, tak aby mi príliš nepripomínali prácu ;).