O knihe

Zlato sa čistí ohňom (od 11/2019 na Slovensku a v Čechách)

El oro se purifica con fuego (od 11/2020 v španielsky hovoriacich krajinách)

Názov knihy „Zlato sa čistí ohňom“ nebol vybraný náhodou. Životná cesta hlavnej hrdinky je plná vzletov a pádov. Pri hľadaní vytúženej slobody a vysnenej lásky sa zmieta vo víre tanca a vzťahov, ktoré neboli postavené na správnych základoch. Potom, ako musí čeliť pálčivým životným skúškam, spoznáva význam skutočnej lásky a viery v Boha. Ten prestáva v jej živote byť len prázdnym slovom.  V najťažších chvíľach sa jej stáva oporou. Všetky útrapy, ktorými musela v živote prejsť, odrazu dostávajú zmysel. Keď prestane myslieť len na seba a vlastné blaho, začnú sa spájať všetky nitky jej zamotaného života. Priamo pred ňou sa objaví cesta, na ktorej nachádza svoje poslanie. Sladkou odmenou jej bude to, po čom najviac túžila.

Príbeh plný emócií, lásky, odvahy aj utrpenia zo straty blízkych sa odohráva na miestach a v prostredí, ktoré autorka dobre pozná – v starobylej Viedni a neskôr na španielskom Bielom pobreží.


Nechajte sa uniesť strhujúcim príbehom plným vášne, emócií i tichého vzdoru a neodbytných otázok, ktoré Vás zasiahnu.

Život plynie rýchlo, nečaká na hodinu, kedy sa naň budete cítiť pripravení. Denne pred nás stavia výzvy, ktoré nemožno obísť. Ani v najhorších situáciách Vás však nenechá bez pomocnej ruky. 

Nechajte sa inšpirovať príbehom, ktorý chce povedať viac!


Kniha je dostupná vo vybraných predajniach a v online katalógu kníhkupectiev martinus.sk a pantarhei.sk a tiež zachej.sk

Knihu si môžete objednať aj priamo od nás. Priamo nás kontaktujte aj v prípade väčších objednávok. Čítať viac

Odporúčaná cena:  € 12,90 s DPH (10% DPH)

Nezabudnite sa podeliť o svoje pocity z čítania a napísať svoju recenziu na niektorom z online portálov alebo na autorkinom profile na Facebooku či Instagrame.


Eva Mária Rohrman (c) Zlato sa čistí ohňom
Kategória: slovenská romantická beletria, súčasné romány pre ženy
Vydavateľstvo: ARTLIFE s.r.o. ll Prvé vydanie ll (c) október 2019
Počet strán: 224 ll Váha: 416 g ll ISBN 978-80-973429-0-6