Krstíme už 10.10.2019 na Costa Blanca!

Všetko dohodnuté! Konečne môžem verejne oznámiť termín a miesto prvého krstu svojho knižného debutu. Keďže sa momentálne z pracovných a osobných dôvodov nachádzam na nádhernom pobreží na juhovýchode Španielska, ktoré je zároveň záverečným dejiskom mojej knihy, rozhodla som sa osláviť svoj prvý úspech práve s tunajšou komunitou Slovákov a Čechov. Mnohým z nich vďačím za podporu a veľmi si cením ich úprimný záujem nielen o moju knihu. Asi je niečo pravdy na tom, že sa ľudia viac zbližujú v zahraničí. A práve to mám na živote nomáda najradšej 🙂


Ak sa chcete dozvedieť, kto bude tým prominentným čestným krstným otcom, pozrite si moju autorskú stránku Eva Mária Rohrman na Facebooku! Nezabudnite ma sledovať a lajkovať : ) Ďakujem!


Foto: archív autorky

Vzdialená niekoľko tisíc kilometrov od svojej domoviny, avšak som srdcom stále so svojimi krajanmi aj potenciálnymi čitateľmi. Preto nezaháľam a zároveň so „španielskym krstom“ chystám aj ďalšie dva na Slovensku hneď, ako priletím naspäť. Jeden z nich bude v úzkom kruhu v Bratislave (v polovici novembra), ten ďalší v mojom rodnom meste Nitra dňa 20.11.2019 a bude určený aj pre verejnosť! Rada privítam každého čitateľa!